Usta oyuncu hayatını kaybetti!

Bugüne kadar bir çok dizi ve filmde rol alan usta oyuncu Haldun Boysan hayatını kaybetti. Bu üzücü haberi usta oyuncu Zafer Algöz sosyal medya hesabından duyurdu. Algöz yaptığı paylaşımda; ”Değerli oyuncu kardeşimiz Haldun Boysan’ı kaybettık dostlar. Başımız sağ olsun” ifadelerini kullandı.
Kurtlar vadisi, Köprü, Kara melek gibi bir çok dizide rol alan usta oyuncu hafızalara Kurtlar vadisindeki tombalacı rolü ile kazınmıştı. Haldun Boysan’ın ani ölümü sanat camiasını yasa boğarken, haberi duyan bir çok ünlü isim sosyal medya hesabından üzüntüsünü dileyerek, başsağlığı mesajı yayınladı.

Güzel oyuncu Ceyda Ateş Toplusoy, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; ”Olmadı be halduş… Beraber acı tatlı o kadar çok anımız vardı ki. Nurlar içinde yat, benim canım muzip arkadaşım. Prensesim diye seslenisin o ses tonun hep kulaklarımda olacak.” ifadelerini kullandı.

Beşiktaş spor kulübü, koyu bir Beşiktaş taraftarı ve kongre üyesi olan usta oyuncu için bir başsağlığı mesajı yayınladı. Yaptığı açıklamada; ”Kongre Üyemiz, değerli sanatçı Haldun Boysan’ın vefat ettiğini büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.Boysan’a Allah’tan rahmet; ailesine, yakınlarına ve sanat dünyasına başsağlığı dileriz.” ifadelerini kullandı.

 

Share via
Copy link
Powered by Social Snap