Written By DS Kültür Sanat
Categories:

Bir döneme damgasını vuran Hepsi grubunun üyelerinden biri olan Gülçin Ergül ve erkek arkadaşı geçirdiği trafik kazası geçirdi. Kazada Ergül yaralanırken erkek arkadaşı hayatını kaybetti. Kazanın duyulmasının ardından sosyal medyada gündem oldu.Video klibi izlemek için tıkla!

Gülçin Ergül’ün 12 kasımda yayınladığı yeni çalışması ”Birbirimize iyi gelmiyoruz” klibinde de bir kaza sahnesi bulunması görenlere acı tesadüf dedirtti. Haber sonrası bir çok insan ise Ergül’ün klibini izleyerek sözlerine dikkat çekti. Şarkı sözlerinin bir kısmında şu ifadeler kullanılmış: ”Şuurlar kapalı, nabız yok Bitti, nefes yok, eski bizden eser yok”

Peki Gülçin Ergül kimdir?

30 Ekim 1985 İstanbul doğumludur. 8 yaşındayken Pera Güzel Sanatlar Akademisi’nde piyano eğitimi almaya başladı. Aynı zamanda AKM Devlet Opera ve Balesi’nin çocuk korosunda yer aldı. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Akademisi Devlet Konservatuvarı’nın bale bölümünü kazandı, ortaokul ve lise yıllarını bale üzerine tamamladı. AKM çocuk balesinde çalıştığı yedi yılın ardından ayrıldı >>Devamını okumak için tıkla!