Geçtiğimiz günlerde yayınlamış olduğu ”Ağrılarım Var” şarkısıyla dikkatleri üzerine çeken, aynı zamanda yüzlerce öğrencisini müzik sektörüne hazırlayan başarılı akademisyen sanatçı ”Gülşah Tanrıöver”; sosyal medya fenomenleriyle ilgili samimi eleştirlerini dile getirdi;
”İçinde bulunduğumuz çağın gereği değişim ve dönüşüm içerisindeyiz aslında bu güzel bir durum ancak bu süreçte benim daha önceki röportajlarımda da piyasa açısından bir renk olarak nitelendirdiğim dijital dünya fenomenlerinin toplum yapısına uygun olmayan değişik hallerde karşımıza çıkması ve piyasada halkın beğenisini kazanmış, müzik adına yıllarca güzel işlere imza atmış sanatçılarımızın gereksiz tartışmalara girmesinin müzik dışında toplum algısının müziği kullanarak başka yönlere çevrilmesinin, değişim ve dönüşüm sürecinde toplum beğenisine zarar vereceğini düşünüyorum.

Kendi müzik yolculuğumda farklılıklarla ve üreterek yoluna devam etmek isteyen biriyim. Müzik alanında bir bilim insanı ve toplumda bir sanatçı olarak sorumluluk sahibi olup üretmek, toplumun bütün kesimlerine hitap etmeye çalışmak durumundayım. Yakında yeni ve değişik bir proje ile karşınızda olacağınıza haberini vermek isterim. Müzik değişir, dönüşür ve gelişir. Sanatçı bütün yaptıklarıyla bir bütündür.”