“Unutmak Öyle Kolay mı Sandın”, “Masal Gibi”, “Herkes Gibisin” adlı popüler şarkılarıyla milyonların kalbini kazanan Semicenk, coşkulu ve duygusal bir konserle 27 Nisan Cumartesi günü Volkswagen Arena’da, 24 Mayıs Cuma günü ise Gaziantep’te sahne alacak.
Sahnede enerjisi ve performansıyla izleyicileri coştururken, popüler şarkıları ile de müzikseverleri kendini sevdiren Semicenk, 27 Nisan Cumartesi günü Volkswagen Arena’da, 24 Mayıs Cuma günü ise Gaziantep’te sevenleri ile buluşacak. Özel bir sahne performansıyla renklenecek gecenin biletleri Türkiye’nin teknoloji odaklı etkinlik biletleme platformu Biletinial’da. “Herkes Gibisin”, “Masal Gibi”, “Unutmak Öyle Kolay mı Sandın?” gibi popüler şarkılarıyla milyonların kalbini kazanan Semicenk, coşkulu ve duygusal konserinde şarkılarını hayranları için söyleyecek.
2023 Altın Kelebek Ödülleri’ne “en iyi çıkış” yapan şarkıcı ödülünü kazandı

7 Ekim 1998’de Sinop’ta doğan gerçek adıyla Cenk Baş, 2019 yılında TV8’de yayımlanan “O Ses Türkiye” programında yarışmacı olarak katıldı ve Hadise’nin ekibinde yer alan isimlerden biri oldu. İlk olarak ‘Yüzü Tanıdık Değil’ ve ‘Kalbim Usandı’ gibi parçaları çıkaran Semicenk, 2021 yılının Aralık ayında çıkardığı ‘Düşer Aklıma’ isimli teklisini ile tanınan biri haline geldi. Parça, çıkışından 2 yıl sonra 100 milyondan fazla kez tıklanmasıyla dikkatleri üzerine çekti. Sonrasında Funda Arar ile ‘Al Sevgilim’ şarkısında düet yapan Semicenk, daha sonrasında Mustafa Ceceli, Reynmen ve Ziynet Sali le düet yaptı, 2022 yılında ‘Aşırı Doz’ isimli EP albümünü çıkaran Semicenk, 2023 yılında 49. Altın Kelebek Ödülleri’nde ‘En İyi Çıkış Yapan Şarkıcı’ ödülünü kazandı. Ayrıca aynı ödül töreninde Doğu Swaf ile birlikte söylediği “Pişman Değilim” şarkısı ise “Yılın En İyi Şarkısı” ödülü aldı.