Yayınlamış olduğu şarkılarıyla hem YouTube’da hem de sosyal medyada adından sıklıkla söz ettiren başarılı sanatçı “Ardıç”; geçtiğimiz gece gerçekleşen ödül töreninde “Yılın En İyi Çıkış Yapan Pop Fantazi” ödülünü almanının mutluluğunu ve heyecanınını yaşıyor.
Geçtiğimiz gün Gaziantep’de düzenlenen ve birçok ünlü ismin katılımıyla taçlanan; sunuculuğunu Tuğba Özay ve Afrikalı Ali’nin yaptığı, organizatörlüğünü ise Özlem Demir’in üstlendiği “Best Of Gaziantep Awards” ödülleri görkemli bir organizasyon ile sahiplerini buldu.Gaziantep”de gerçekleşen ödül töreninde zorlu hava koşullarına rağmen organizasyon boyunca müzik ziyafeti yaşandı. Törene katılan Songül Karlı, Fatih Bulut, Ardıç ve Yiğit Mahsuni gibi isimler geceye damgasını vurdu.

“Ardıç”; ‘Böyle güzel bi şehirde böyle güzel bi ödülü almaktan mutluluk ve onur duydum. Kadına şiddetin her zaman karşısındayım, kadınlarımız çok değerli narin birer çiçekler” diyerek ödülünü aldı ve sahnede şarkılarıyla misafirlere keyifli dakikalar yaşattı. ”Ardıç” yeni projelerini yakın zamanda sevenleriyle buluşturmaya devam edecek.