Yurtiçinde ve yurtdışında sayısız konser ve festivalde yer almış, Türk rock müzik tarihinin en önemli gruplarında Athena, 30 Ağustos Zafer Bayramı coşkusu için Denizli Merkezefendi Belediyesi Kültür Merkezi Açık Otoparkı’nda sahne aldı. Büyük Zafer’in 99. Yıldönümünde Denizli’de sahne alan Athena, Covid 19 tedbirleri kapsamında yapılan konserine 50 bin kişi katıldı. Fener alayı sonrası saat 21:00’de sahneye çıkan grup, ‘Bak Takılmana’ ile kutlamaların coşkusunu başlattı.
Konser sırasında bu yıl 1. Lİge çıkan Merkezefendi Belediyesi Denizli Basketbol Takımı ve Belediye Başkanı Şeniz Doğan sahneye çıkarak çiçek verdi. ‘Burada olmaktan ve Zafer Bayramı coşkusunu birlikte yaşamaktan çok mutluyuz’ diyen Gökhan Özoğuz, 12 Dev Adam’ı söyleyerek konsere devam ettiler. Sahne performansı ile farkını her zaman ortaya koyan Athena, ilk albümleri Skalonga’dan (1998) son albümleri Altüst’e (2014) kadar, hit olmuş şarkılarının yanı sıra farklı müzik türlerini kendi tarzlarında yorumlayacakları özel ve geniş repertuvarları ile hafızalara kazınacak bir konsere daha imza attı.

Gökhan Özoğuz, Hakan Özoğuz, Emre Ataker, Egemen Özkasnaklı ve Ozan Öner’den oluşan Athena, müziğe kattıkları yenilikleri, güçlü performansı, yüksek enerjileri ile müzik yolculuğuna devam ediyor.