Çağan Şengül, 7 Ekim’de Sony Music Türkiye etiketiyle yayınlanan Yangın albümünün üçüncü klibini Dört Duvar isimli şarkısına çekti. Dört Duvar, 20 Ekim’de , 20 Ekim’de 22.00’de Çağan Şengül Youtube kanalında yayında. Sözü ve müziği Çağan Şengül ile Cem Yenel ait olan Dört Duvar’ın düzenlemesi Burak Bedirli imzası taşıyor.
Mehmet Ali Özay’ın klarnetiyle katıldığı şarkı albümün duygusal dünyasına klibiyle yeni bir kapı açıyor. Yönetmen koltuğunda Melike Beşli’nin oturduğu görüntü yönetmenliğini Can Dolu’nun üstlendiği klipte Çağan Şengül’e bu kez arkadaşları eşlik ediyor. Çekimleri Beykoz Kundura’da gerçekleşen klip bir günde tamamlandı.

Yangın’ın Yankıları Devam Ediyor!

Albümde Intro ile 11 parça bulunuyor. Daha önce Emre Aydın ile seslendirdiği “Yansın” ile Yana Yana ve Başka Çarem Yok şarkılarını yayınlayan Çağan Şengül, 7 yeni şarkıyla sevenleriyle buluşuyor. Albümde sözü müziği Çağan Şengül’e ait olan Intro dahil 5 şarkı yer alırken albümde Cem Adrian, Cem Yenel, Emre Aydın, Şanışer ve Başka Çarem Yok’un sözlerinde Ege Can Sal ile çalıştı. Albümde tam şarkıların düzenlemesi ise Burak Bedirli imzası taşıyor.

Albüm 7 milyona dayanan dinleme ve izlenme rakamıyla yeni çıkan albümler arasında üst sıralara tırmanmaya devam ediyor. 13 Ekim’de “Yangın” albümünün turnesine Eskişehir’den başlayan Şengül Kocaeli, Bursa, Kütahya, İzmir, Manisa, Denizli, Aydın, Antalya, Isparta, Afyon ve Çanakkale’de sevenleriyle buluşacak. Çağan Şengül’ün ilk albümü “Yangın”ın üçüncü klip çalışması Dört Duvar 20 Ekim 22.00’de Şengül’ün Youtube kanalında, 21 Ekim’de ise tüm dijital platformlarda yayında.