Müzik dünyası yeni yılın ilk ayında müzik dünyasında çok farklı bir lezzete sahip bir şarkı ile tanışıyor! Sıra dışı sesi ve yorumuyla geniş bir hayran kitlesine sahip Cem Adrian ile arabesk dünyasının yükselen yıldızı, melankoli kraliçesi Derya Bedavacı ‘Viran’ şarkısında bir araya geldiler. 20 Ocak’ta tüm dijital müzik platformlarından dinlenebilecek olan şarkı, aşkı acısı çekenlerin cümleleri olacak.
Sözleri, müziği ve düzenlemesi Cem Adrian imzası taşıyan şarkıda buluşan Adrian ve Bedavacı, müzikseverlere bu buluşma ile arşivlerine yeni bir şarkı hediye etmiş oldular. Bu müzik birlikteliği için çok heyecanlı olduğunu söyleyen Cem Adrian, ‘Derya Bedavacı rengini çok sevdiğim ve son dönemlerde çok değerli bulduğum şarkıcılardan biri. Her ne kadar tarzlarımız farklı gibi görünse de bizi birleştiren harika bir çizgi var. Onu ilk duyduğumdan beri hem vokalini çok seviyorum hem de tanıştıktan sonra da çok yakın dost olduk. ‘Ah’ albümü için kendisine bir şarkıyla gittim ve beraber bu şarkıyı kaydettik. Şarkıya inanılmaz bir değer kattı.

Onun çok değerli olduğunu düşünüyorum’ derken, Derya Bedavacı ise ‘Çok uzun zamandır planlıyorduk ama elde olmayan aksaklıklardan ertelendi. Cem hayatıma girdiği için dostluğu ve desteğinden zaten çok mutluydum. Bir de aynı projede yer almak, onunla onun şarkısını seslendirmek, fikrini almak, beğenisini görmek çok kıymetli. Cem insan olarak da müzisyen olarak da özel biri. Onu çok seviyorum. Şarkımız zaten çok güzel’ diyerek duygularını ifade etti. Cem Adrian & Derya Bedavacı’nın Viran şarkısı tüm dijital platformlarda yayında.