Yapım aşaması yaklaşık 6 ay süren ‘’Someone tol me’’ isimli şarkının projesine pandemi sürecinin başlarında start verildi. Farklı bir tarz olarak düşünülen şarkı için prodüktör ‘’Meduza’’nın tonlarından etkilenip kendine referans alması ve ilham alırken hissettiği duygu yoğunluğu şarkının adını ve kompozisyonunu belirleyip vocalini de buna göre seçmesine neden oldu. Kasım ayında hazır olan şarkının mix, mastering’i yurtdışında yapılmış olup prodüktörün kendi plak şirketinden çıktı.
2008 yılında Avusturya’nın başkenti Viyana menşeli bir Organizasyon yapım ve Prodüksiyon şirketidir 2018 yılı itibari ile Türkiye de İstanbul şubesini açmış bulunmaktadır. Gerek Konser Etkinlikleri Turneler düzenlemektedir ayrıca Müzik Yapım Prodüksiyon ağırlıklı çalışmaları devam etmekte Kurucusu Emrah Palta’dır. Dj Elly’nin yurt içi ve yurt dışında tüm yetkisi EP Event Menajerlik ve Prodüksiyon Hizmetlerine aittir.

Peki Dj Elly kimdir?
Dj Elly olarak bilinen Eylül izmir de doğdu, 2008 yılında başlamış olduğu kariyerine Yurtiçi ve son yıllarda ağırlıklı olarak yurtdışında pek çok sahne alarak 2020 top100 kadın dj kategorisinde ortadoğu’da 8. Sıraya yerleşerek de bunu taçlandırmıştır.