Genç şarkıcı Doğukan Özer geçtiğimiz yılın son aylarında yayınladığı ”Düş’e kalka” isimli çalışması ile büyük beğeni toplamıştı. Şimdi de yeni çalışması kelebek’i müzikseverlerin beğenisine sundu. ”Kelebek” Campus etiketi ile tüm dijital platformlardaki yerini aldı.
Söz, müziği İbrahim Erkol’a ait olan çalışmanın düzenlemesini Salih Sakarya hazırladı. Samimi ve içten bir video klip çalışması olan ”Kelebek”in yönetmen koltuğunda Safa Serim ve Cem Kılıç oturuyor. Başarılı şarkıcı sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda; ”İkinci teklim ‘’Kelebek’’ 18 Mart Perşembe gecesi tüm dijital platformlarda yayında olacak.”

Video klibi izlemek için tıkla!

”Bu yoldaki en büyük destekçim abim @omercillerr ‘e , bu şarkısını bana güvenip emanet eden @ibrahimerkl ‘a , şarkının düzenlenmesinde yanımda olan müziğine çok güvendiğim @salihsakarya4 ‘ya ve her zaman samimiyeti , neşesi ,içtenliğiyle beni hiç bir zaman yalnız bırakmayan klipte tüm profesyonelliğiyle ve yine aynı samimiyetiyle bana eşlik eden @edasakiz33 ‘a , klibin her aşamasında gözüm arkada kalmadan işimi teslim edebildiğim @cemstellar , @ermanozk , @safaserim ‘e ve bu çalışmamda emeği geçen herkese çok teşekkür ederim @pelinn.akaa @gozzdedogann @nurzuran @alperemakin” ifadelerini kullandı.