Brad Pitt, “cinsiyetsiz” bir cilt bakımı markası çıkardığını duyurdu. British Vogue’a konuşan Pitt, cilt bakım rutininde ve yeni markası ‘La Domaine’de eski sevgilisi Gwyneth Paltrow’un etkisi olduğundan bahsetti: “Beni yüzümü günde iki defa yıkamaya Gwyneth alıştırmıştı.”
Vogue’a özel açıklamalarda bulunan Brad Pitt, Le Domaine adlı tüm cinsiyetler için yeni bir cilt bakım serisi başlattı. The Independent’ta yer alan habere göre, Bullet Train yıldızının serisi , geri dönüştürülebilir şişe ve kavanozlarda gelen ve fiyatları 60 £ ile 290 £ arasında değişen dört üründen oluşuyor. Le Domaine’e göre , ürünleri – temizleme emülsiyonu, iki çeşit krem ​​ve bir serum – yüzde 96 ila 99 “doğal kökenli” bileşenlerle oluşturuluyor ve vegan.

Parabenler, silikonlar, mikroplastikler veya sentetik yağlar gibi “çevre veya vücudunuzun doğal dengesi ile ilgili tartışmalara konu olan” bileşenlerin “çok katı bir kara listesi” vardır. Le Domaine ürünleri, Pitt’in 2012 yılında eski eşi Angelina Jolie ile satın aldığı bağ Chateau Miraval’ın üzümleri kullanılarak Fransa’da üretiliyor. Pitt’in cilt bakım serisi üzerinde çalışan bilim adamları, üzüm bazlı antioksidanlara odaklandı ve ürünlerde bulunan GSM10 adlı “özel bir molekül” geliştirdi.

Le Domaine’in eski şarap fıçılarından yeniden doldurulabilir şişelerdeki kapaklar ile sürdürülebilirlik de ürün yelpazesinde bir önceliktir. Pitt, cilt bakım serisini 21 Eylül Çarşamba günü yalnızca ABD Vogue aracılığıyla tanıttı. Dergiye “burada geçerli bir şey, orijinal bir şey, işe yarayan bir şey olduğunu hissetmedikçe” markayı piyasaya sürmeyeceğini söyledi.

Translate »