Sözü ve müziği kendisine ait olan Yoksun isimli şarkısının klibinde zor anlar yaşayan Ebru Keskin, sevenlerine unutulmaz bir hikâye armağan etti. Aranjesini İngiltere’de yaşayan aranjör Kougray’ın üstlendiği klibin yönetmen koltuğunda Yusuf Can Özbilen oturuyor. Güzel sanatçı “ev partisinde su patlaması” fikrini sunduğunda Özbilen bunu çok beğendi. Ama hiç kimsenin, eşyalarla birlikte evinin su altında kalmasına izin vermeyeceğini söyleyerek çekimleri dışarıda yapmaya karar verdiler.
Gece çekimleri 22:00 ile 07:00 saatleri arasında yapıldı. Su tankerleri ile yağmur etkisi verildi. İlk set 6 derece soğuklukta dışarıda gerçekleştiği için Ebru Keskin şoka uğradı ve beyni durma noktasına geldi. Dili tutuldu ve konuşamaz durumdaydı. Ekip sanatçıyı hemen sıcak bir alana götürüp kendisine getirmeye çalıştı. Bir süre sonra normale dönen Ebru Keskin, henüz bitmeyen son iki kaydı da aldı ve seti bu şekilde başarıyla sonlandırdılar.

Felaketler bu kadarla kalmadı. 2. set için iplerle 4 metre yukarı asılan sanatçı, güvenlik korsesi sıkışınca boğulma tehlikesi geçirdi. Kısa bir molanın ardından bu seti de atlattılar. Bir sonraki sahne, su altında geçecekti ama Ebru Keskin’in bedeni bu kadarını kaldıramayacak haldeydi. Son dakikada sahne iptal oldu. Birçok badirelerden geçen klip Ebru Keskin’in Latin ritimleri eşliğinde yaptığı seksi danslardan oluşuyor. Ev içi çekimlerinin iç ısıtan görüntüleri dış çekimlerin soğuk etkisini kırıyor. Ebru Keskin o anları şu sözlerle ifade ediyor: “Hayatım boyunca yaşadığım en korkunç anlardı. En zor geçen klip oldu. Ama değdi mi? Kesinlikle değdi!” Sanatçı ertesi gün son gaz devam ederek İstanbul’da sahne aldı. Ve dikkat! Şarkı Mahzen Fabrick Tolga Aykut prodüktörlüğünde bütün platformlarda yayında. Kaçırmayın!