Dream Türk’ün, sunuculuğunu Emel Yalçın’ın, yapımcılığını Noah Entertainment’ın, genel koordinatörlüğünü ise Suat Yanç’ın üstlendiği yeni programı “50 Fifty” geçtiğimiz aralık ayında izleyici karşısına çıkmıştı. Emel Yalçın’ın sunumuyla ekranlara gelen müzik, magazin dünyasından çok özel röportaj ve haberlerin yer aldığı “50 Fifty” ödüle layık görüldü.
Uluslararası Başarı ve Kariyer Ödülleri, İstanbul, Maltepe’de bulunan Elite World Grand İstanbul Küçükyalı’da düzenlenen görkemli bir törenle sahiplerini buldu. Yer aldığı projelerle adından sıkça söz ettiren başarılı ve güzel sunucu Emel Yalçın, gece’de ödül alan isimler arasındaydı. Yalçın, ”Yılın en başarılı müzik magazin kadın programı” ödülünün sahibi oldu.

Emel Yalçın, gece ile ilgili sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda: ”Yaptığın işin ödülle taçlanması ne kadar güzel bir duygu ne çok heyecan verici. Programımız henüz çok yeni ama emeğimizin çok hızlı fark edilmesi şahane. Çok teşekkürler bu güzel gecede emeği geçen herkese ve 1 saatlik programımızın en iyi şekilde izleyiciye ulaşması için gece gündüz çalışan tüm ekip arkadaşlarıma, programımıza konuk olan ve daha da farkedilir olmamızı sağlayan tüm sanatçı dostlarıma çok çok teşekkürler.” ifadelerini kullandı.