Written By DS Kültür Sanat
Categories:

Son dönemde yazdığı hit şarkılarla ve yorumculuğuyla dikkatleri üzerine çeken ”Emre Olgun”, yeni şarkısı ”Kara Yaz”ı müzikseverlere sundu. Yaşanmış bir ayrılığın hikayesini anlatan şarkının sözü ve müziği sanatçının kendisine ait olan ”Kara Yaz”ın retro, synthwave yaklaşımında düzenlemesi Cüneyt Yamaner imzası taşıyor.
Yönetmenliğini İlay Alpgiray’ ın üstlendiği yaz atmosferine ve enerjisine uygun ”Kara Yaz” klibinin görselliği şarkının formuna hizmet ederken ”Emre Olgun”un samimi halleri de izleyicisinin kalbine dokunacak. Yakın zamanda yazdığı şarkıları Merve Özbey, Gökçe Türk, Öykü Gürman gibi isimlerle paylaşan aynı zamanda Şehrazat, Buray ve Bahadır Tanırvermiş gibi başarılı isimlerin manevi olarak her zaman kendisine destek olduğu ”Emre Olgun”un bireysel sahne çalışmaları da devam ediyor.
Başarılı ve genç sanatçı, geçtiğimiz aylarda Bilge Nihan’ın seslendirdiği ”Canımdı” şarkısında söz yazarı ve besteci kimliği ile de yer aldı. Radyo ve televizyonların müzik listelerinde en üst sıralarda yerini alan şarkının iddialı etkisi yaz boyunca devam ederken ”Emre Olgun”dan listeleri zorlayacak yeni bir şarkı daha geldi. ”Emre Olgun”un yeni şarkısı ”Kara Yaz” Akustikhane Records etiketiyle tüm müzik platformlarında yayında!