Youtube’da 14 milyon’dan fazla takipçisi bulunan başarılı youtuber ve şarkıcı Enes Batur, aylardır merakla beklenen yeni çalışması ”Ayaz”ı geçtiğimiz günlerde müzikseverlerin beğenisine sundu. Enes Batur Medya ve WeLog’un Yapımcılığını üstlendiği ”Ayaz” Enes Batur Medya etiketi ile Enes Batur youtube Kanalı ve tüm dijital platformlarda yayınlandı.
Söz, müziği Oğuzhan Salihoğlu (Decrat)’na ait olan çalışmanın aranjesini Berk Kirtiş hazırladı. Kalabalık bir ekip ile çekilen video klibin senaryosunu Enes Batur’un yazdı. Klibin yönetmen koltuğunda Said Ateş oturuyor.

Klip’deki detaylar izleyicilerinde dikkatinden kaçmazken, Batur’un klibinde Şehit Eren Bülbül, Fethi Sekin, Aybüke ve Necmettin öğretmenlere yer vermesi büyük beğeni topladı. Şarkı ilk çıktığı günden bugüne trendlerde 1 numarada yer alırken, 4 gün gibi kısa bir süre içerisinde 14 milyon’dan fazla görüntülenme elde etti.
İyiki varsınız canım ailem!

Batur sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı açıklamada; ”Beni bu günlere getiren, benim ben olmamı sağlayan, vatan uğrunda her türlü fedakârlığı göstermiş Babam için hazırladığım Ayaz Klibini umarım beğenirsiniz. Sizin desteğiniz oldukça her zaman en iyi işleri yapmaya ve en iyi olmaya devam edeceğiz iyi ki varsınız canım ailem” ifadelerini kullandı.