Geçtiğimiz günlerde Sez Müzik etiketi ile yayınladığı ”Affetmem seni” isimli çalışması ile büyük beğeni toplayan genç şarkıcı Giray ile bir araya geldik ve şarkı ile ilgili merak edilenleri sorduk, işte o sohbet..

Samet Tosun: ”Affetmem seni” isimli şarkı gerçekten çok güzel olmuş, emeğinize sağlık. Peki bu şarkının bir hikayesi var mı diyerek. başlayalım ?

Giray: Cumhur Çiğcinin kaleminden her şarkı bir hikayedir. Aşkta dostlukta bazen affettiklerimiz oluyor. Ama bazende affedemediklerimiz oluyor. Bu şarkı hikayesinde affetmeyen herkes var.
Samet Tosun: Peki şarkı nasıl ortaya çıktı, anlatır mısın ?

Giray: Söz, müziği Cumhur Çiğci’ye ait olan ”Affetmem seni” adlı şarkımızın demo kayıtlarını kendim seslendirmiştim. Şarkının enerjisi ve sözlerinden çok elektrik aldım ve Cumhur Çiğci bu şarkıyı bana armağan etti. Beraber bu şarkı üstünde uzun bir süre çalıştık ve gerçekten çok güzel bir iş ortaya çıktı. Aranjesini Emir Akra Altın hazırladı. Mix mastering’ini Candar Köker yaptı. Yapımcımız Sez müzik Prodüksiyon etiketi ile de Netd müzik başta olmak üzere tüm dijital ortamlarda yayınlandı.

Samet Tosun: Bize biraz klip çekimlerinden bahseder misin?

Giray: Sevgili yönetmeniz H.Mücahit Pehlivan ve ekibi tarafından keyifli bir klip çekimi gerçekleştirdik. Klibimiz iki farklı mekanda çekildi. Şarkının hikayesini izleyiciye daha iyi sunabilmek adına her detayı en ince ayrıntısına kadar verebilmek için uzun ve detaylı bir şekilde çalıştık.

Samet Tosun: Son olarak şarkı ile ilgili geri dönüşler nasıl ?

Giray: Şarkımız daha yayınlalı kısa bir zaman olmasına rağmen şimdiden 250 binin üzerinde görüntülenme aldı ve bundan gayet mutluyuz. Geri dönüşler elbette alıyoruz buda bizi daha çok motive ediyor. Herkese desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim.

Video klibi izlemek için tıklayabilirsiniz!