İbrahim Erkal ‘HÜRMET’ albümünün merakla beklenen sürprizlerinden, bu sefer dinleyici ile buluşan yeni tekli usta müzisyen, yorumcu Gökhan Tepe ‘Gönül Çiçeğim’ oldu. Şarkı, video klibiyle birlikte tüm dijital platformlarda yerini aldı. Şarkının video klibinde ilk defa İbrahim Erkal ve eşi Filiz Erkal’ın düğün görüntüleri kullanıldı.
Ayrıca Erkal’ın eşi Filiz Erkal, çocukları Dilara Erkal, Eralp Erkal ve Elif Su Erkal’da klipte rol aldılar. Çekimler esnasında hüzünlü bir atmosferde, yoğun duygusal anlar yaşandı. Sözü müziği İbrahim Erkal’a yeni düzenlemesi Selim Çaldıran imzasını taşıyan şarkının Alpaslan Bozkurt tarafından çekildi. Zamanın ruhunu yakalayan şarkılara imza atan ve 11 Mayıs 2017’de aramızdan ayrılan, arabesk fantezi müziğin en önemli isimlerinden İbrahim Erkal, iki yılı aşkın süredir üzerinde titizlikle çalışılan çok özel bir saygı albümüyle anılıyor.
Uzun zamandır yeni bir proje yayınlamayan, Unkapanı’nın en güçlü yapım şirketlerinden Ulus Müzik etiketiyle çıkacak İbrahim Erkal “Hürmet” albüm serisinin prodüktörlüğünü İskender Ulus gerçekleştirdi. 3 bölümden oluşan albümden, kısa aralıklarla, albümde her tarzın en güçlü yorumcularının yeniden hayat verdiği şarkılar dinleyicinin beğenisine üçlü gruplar halinde her ay sunulmaya devam ediyor.