Gökhan Türkmen yeni albümü 7 kapsamında #iyiyasa mottosuyla gerçekleştirdiği yaz konserlerine 18 Ağustos Hayal Kahvesi Kocaeli ile devam etti.
Günler öncesinden biletleri tükenen konsere son albümünden “Heyecan” ile başlayan Türkmen, şarkılarını kalabalık seyirci ile birlikte söyledi. Açık havada gerçekleşen konserde kendisine eşlik eden orkestrası ile 2 saate yakın aralıksız performans sergileyen sanatçı 30 şarkı seslendirdi. Konserde Disco funk albümü 7’nin şarkılarının yanı sıra Lafügüzaf, Bir Öykü, Taş, Aşk Lazım gibi en sevilen şarkılarını da seslendirdi. Önümüzdeki günlerde Bayhan Prodüksiyon organizasyonuyla İstanbul, İzmir, Aydın, Denizli ve Trabzon’da sevenleriyle buluşmaya devam edecek olan sanatçı, zengin repertuvarı ve başarılı orkestrasıyla sevenleriyle buluşmaya devam edecek.

Gökhan Türkmen “7” Açıkhava Yaz Konserleri Takvimi;

12 Eylül – Istanbul / Maximum Uniq Açıkhava

17 Eylül – İzmir / İzmir Kültür Park Açıkhava

18 Eylül – Aydın / The Bigone

5 Ekim – Denizli / Açıkhava Tiyatrosu

15 Ekim – Trabzon / Karadeniz Teknik Üniversitesi AKM Salonu

“7” albümünü kapsayan ve yaz sezonu boyunca devam edecek konser serisinde COVID-19 önlemleri dikkate alınacak. Oturma düzeni sosyal mesafe kurallarına uygun olarak hazırlanırken, izleyicilerin de mesafe kurallarına uyması zorunluluğu bulunuyor. Aynı zamanda HES kodu ile giriş izni verileceği izleyicilerin konser süresince maske mecburiyeti de bulunuyor.