Çetin group Ege bölgesinde emin adımlarla ilerliyor!

2019’un son aylarında Ege’ye açılan Trakya’nın dünyaya açılan dev şirketlerinden Çetin Group, İzmir’deki yeni projelerinin düğmesine bastı.

Geçen yıl kasım ayında Ege Bölge Müdürlüğü’nü Manisa’da açan Çetin Group, emin adımlarla ilerliyor. Her geçen gün Ege’de yeni projelerin startını veren Çetin Group, İzmir’de iki ayrı projeye de start verdi.Çetin Group bünyesinde, Ege Bölge Müdürlüğü olarak İzmir Alsancak ve İzmir Pınarbaşı lokasyonlarında faaliyet göstermek üzere uluslararası lojistik firması, yeni özel güvenlik hizmeti projesi başladı. Çetin Group’un İzmir-Manisa projeleri güvenlik ve temizlik hizmetleriyle start almıştı. İzmir Ceva (Tüm Türkiye lokasyonları), İzmir Fırat Gurup Binbir Gıda (İzmir ve Türkiye lokasyonları), İzmir Koton Mağazaları’nın tüm temizlik hizmetleri, Manisa Yel Teneke ve Ekol Lojistik Manisa-İzmir ve tüm Türkiye lokasyonları ile İzmir Karşıyaka Koton Mağazaları tüm Türkiye’deki mağazaların temizliği hizmetlerini sürdüren Ege Bölge Müdürlüğü, İzmir Alsancak ve Pınarbaşı lokasyonlarında faaliyet gösteren lojistik firması, özel güvenlik projesini de ekledi.

TURGUTLU’ DA START ALDI

Art arda yeni lokasyonlarda Ege Bölgesi’ndeki proje yelpazesini genişleten Çetin Group, Turgutlu lokasyonunu da hafta özel güvenlik projesi ile portföyüne ekledi. Çetin Grup Ege Bölgesi’nde bir taraftan yeni projeler üzerinde çalışırken diğer yanda Bölge Müdürlüğü olarak güvenlik personeline de periyodik olarak eğitimler veriyor.

Hasret Dilek Delier

Share via
Copy link
Powered by Social Snap