Minik Sare’nin umudu sen olmak ister misin ?

Minik Sare binlerce SMA hastasından sadece birisi, O’da diğerleri gibi bir yardım elinin kendisine uzanmasını bekliyor. Tedavi için gerekli oaranın miktarı yüksek, zaman ise kısıtlı ve her geçen saniye minik Sare’nin aleyhine işliyor. Sare Aras, henüz daha 13 aylık olmasına rağmen minicik bedeni ile büyük bir yaşam mücadelesi veriyor. Sare bebeğe henüz daha 4 aylıkken SMA Tip1 tanısı konuldu.
SMA bir çeşit kas hastalığı, bu hastalık zaman içerisinde kişinin hareket kabiliyetini tamamen minimuma indiriyor. Sare’nin iyileşebilmesi için bir şans var. Amerika’da mevcut olan bir ilaç ve tedavi yöntemi ile sağlığına kavuşabilir. Bu tedavi için de yüksek bir maliyet tablosu ailenin önüne çıkartılıyor, ve  bu tedavi’nin 2 yaşından önce yapılması gerekiyor.
Sare Aras için ‘Sareye Umut Ol’ isimli yardım kampanyası başlatıldı. Bunun yanında ”Sarenin Umut Mağazası” isimli sayfa’da satılan bütün ürünlerin gelirleri minik Sare’nin tedavisi için kullanılacak. Sizlerde aşağıda bulunan Sare’nin sosyal medya hesabına girerek yardım edebilir, minik yavrumuzun sağlığına kavuşmasına vesile olabilirsiniz.

Sareye Umut Ol

Sarenin Umut Mağazası

 

Share via
Copy link
Powered by Social Snap