Özcan Show da işler karıştı
Oguzhan Uğur’un konuk olduğu hepimizin de severek seyrettiği Özcan Show da güzel bir konu işlendi. Günümüzde linç kültürünün ön planda olduğu bu günlerde bu konunun işlenmiş olması ayrı bir güzellikte. insanların bu yerlere gelmesi için yaptığı fedakarlıkların görmezden gelinerek bu şekilde linç edilmesi çok olumsuz bir olay. Sosyal medyanın da bu konuda ki yardımları gerçekten çok büyük.

Özcah Show da bu konuyu kendilerince bir yorum getirmişler. Olayın ana teması şu; Radi sosyal medya da gezinirken Oğuzhan Uğur’un linçlerine denk gelir ve oda olayın iç yüzünü araştırmadan olaya dahil olur. Linç etme çabasına girdikten sonra kendi hesabından çıkmayı unuttuğunu fark eder ve kapının çalmasıyla Oğuzhan Uğur’u karşında görür v e ne yapacağını bilemez.

Linç etmenin çok kolay geldiği bu dönemde insanları linç ederken onların bulundukları bu konumlara ne gibi zorluklarla nasıl geldiklerini bakmamız gerekmez mi?Sosyal medyayı daha güzel işlerle gündeme getirmek varken bu gibi meselelerle neden vakit harcıyoruz?

Share via
Copy link
Powered by Social Snap