Ünlü isimlerden İsmail Coşar mesajı

Ünlü isimler dün gece saatlerinde Ankara’nın Polatlı ilçesinde meydana gelen feci trafik kazasında hayatını kaybeden Kocatepe Camii emekli imam hatibi, hafız ve mevlithan İsmail Coşar ve eşi Sevim Coşar için taziye mesajı paylaştı.Acı haberin duyulmasının ardından Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu sosyal paylaşım sitesi twitter üzerinden yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: ”İsmail Coşar hoca dün gece Polatlı yakınlarında eşiyle beraber geçirdiği trafik kazasında vefat etmiş. Uzun yıllardır tanırdım. Beraber hac yolculuğu da yaptık.Allahın rahmeti üzerine olsun”

Bekir Develi; ”Ankara Kocatepe Camii İmam-Hatibi Hafız İsmail Coşar Hocam ve eşi Sevim Coşar hanım elim bir trafik kazası sonucu hakkın rahmetine kavuşmuşlar..Mekanları cennet olsun..Çok severdim,çok üzgünüm..”

Ömer Döngeloğlu; ”İnna Lillah ve inna ileyhi raciun. Bir Çınar daha göçtü. Elîm bir trafik kazasında vefat eden Çok muhterem İsmail coşar hocama ve muhtereme eşi Sevim ablamıza Allah rahmet eylesin, mekanları cennet olsunaile halkına ve tüm sevenlerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum…”

Peker Kardeşler; ”Bugün geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitiren ;Bursa’mızın yetiştirdiği değerlerinden, İsmail Coşar hocamıza ve değerli eşine Allah’tan rahmet tüm sevenlerine başsağlığı diliyorum .Mekanın cennet olsun”

İsmail Beyhan; ”Muhterem hocamız Sayın İsmail coşar ve kıymetli eşi elim bir kaza sonucu hayatını kaybetmişlerdir ve hakkın rahmetine yürüdüler kendisine ve ailesine Allah’tan rahmet diliyor tüm sevenlerine ve dostlarına Rabbim sabır versin ölümden ibret almayı bizlere nasip Eylesin Rabbine”

Hüseyin Sandıklı; ”Hafız ve Mevlidhan Kiymetli Büyüğümüz İsmail Çoşar Hoca Efendi ve Kiymetli Zevcesi Ankara Polatlıda Elim bir Trafik kazasında hayatlarını kaybettiler.Her ikisinede Rabbim Rahmet etsin.Kuranı Kerime yaptığın hizmettin hatrına, Rabbim Cennetiyle şerreflendirsin seni Hocam..”

 

Share via
Copy link
Powered by Social Snap