Written By DS Kültür Sanat
Categories:

Geçtiğimiz günlerde ”Bencil” adını verdiği şarkısıyla müzik sektörüne merhaba diyen Hakan Ki kısa sürede iddialı projesiyle dikkat çekti. Güzel başlayan ve süren bir ilişkide, sevgiden daha önemli olan saygının yitirildiğinden bahseden ve sitemlerle dolu bir şarkı olan ‘’Bencil’’in söz ve müziği genç sanatçının kendisine ait olurken, düzenlemesi Tarık İster ve mix&mastering Utku Ünsal imzası taşıyor.
Stil danışmanlığını Selda Öz’ün yaptığı projenin klip yönetmenliğini ise İsmail Arıkan yaptı. ‘Hayatta her zaman pozitif olmayı, iyi enerji vermeyi ve mutlu olmayı tercih ettim. Çok sevdim, çok sevildim ve daha bir sürü şey… İyi düşünelim her şey iyi olsun’ diyerek şarkısını müzikseverlere emanet eden Hakan Ki’nin heyecanına sosyal medyada yakın çevresi ve arkadaşları tanıklık ederek eşlik etti.

Video klibi izlemek için tıkla!

Hakan Ki doğum gününde yayında olan şarkısıyla ilgili; ‘doğum günüme özel, öncelikle kendime hediye ettiğim şarkım artık yayında’ dedi. Hakan Ki ‘nin yepyeni şarkısı ”Bencil” DMC etiketiyle tüm müzik platformlarında ve klibi Netd’de yayında!