Written By DS Kültür Sanat
Categories:

Balıkesir’in Bandırma ilçesinde birçok sektörde iş yapan sevilen iş insanı Ömer Albayrak tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Tedavi gördüğü hastanede bu sabaha karşı hayatını kaybeden Albayrak, Haydar Çavuş Camii’nde kılınan öğle namazının ardından Bandırma şehir mezarlığına defnedildi.
Albayrak’ın kardeşi Alper Albayrak, bu üzücü haberi sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlar duyurdu. Albayrak paylaşımında: ”Abim Ömer Albayrak vefat etmiştir, cenazesi bugün şehir mezarlığında cenaze namazı kılınıp defnedilecektir. Akraba ve dostlarımıza duyrulur.” ifadelerini kullandı.

Bandırma belediye başkanı avukat Tolga Tosun’da sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile üzüntüsünü dile getirdi. Tosun paylaşımında: ”Bandırma’mızın sevilen esnaflarından Ömer Albayrak kardeşimin vefat haberini derin bir üzüntü ile öğrendim. Bandırma’mızın başı sağolsun. Genç kardeşime Allahtan rahmet yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyorum.” ifadelerine yer verdi.

Peki Ömer Albayrak kimdir ?

13 mayıs 1985 yılında Libya’da dünyaya geldim. Babam Trabzon, Of Annem Bandırmalıdır. Daha çok küçük yaşlarda yerleşmişiz Bandırma’ya ve o gün bugündür Bandırma’da ikamet etmekteyim >>Devamını okumak için tıkla!