”Senin o gözlerin var ya ve Ölmem mi” gibi dillerden düşmeyen şarkıları seslendiren sevilen sanatçı Koridor (Tolga Atkın) yeni çalışması olan ”Üzülmedim ki”yi müzikseverlerle buluşturmaya hazırlanıyor. Koridor’un en yenisi olan ”Üzülmedim ki” isimli çalışma 11 Mart’ta tüm dijital platformlarda yayında olacak.
Klip çekimi İstanbul Galata’da gerçekleştirilen ”Üzülmedim ki” isimli cover çalışması Sinan Toprak Müzik Production etiketiyle tüm dijital müzik platformlarında 11 Mart Cuma günü yerini alacak.  Gazeteci Hasret Dilek Delier’e konuşan Tolga Atkın, “Yeni şarkı ve klip çalışmamızı 11 Mart’ta değerli dinleyicilerimizle buluşturmaktan mutluluk duyuyorum. Sinan Toprak Müzik Prodüksiyon etiketi ile yayınlanacak olan klip çalışmamızı en son Azer Bülbül seslendirmişti.

Arabesk ve Rock müziği harmanlayıp cover olarak halkımızın beğenisine sunuyoruz. Düzenlemesi Toylan Kaya tarafından yapılan, mix ve mastering Serdar Öztop ve müzik yönetmenliği Sinan Toprak tarafından gerçekleştirilen eserin klip yönetmenliği koltuğunda ise İmre Haydaroğlu oturdu” dedi.

Haber: Hasret Dilek Delier