Sanat dünyasındaki 25’inci yılını; hayatını ve müzik yolculuğunu anlattığı ‘Beni Ağlatma’ adlı kitapla taçlandıran Mustafa Sandal, imza gününde hayranlarıyla bir araya geliyor.

Kültür, sanat ve eğlence dünyası D&R, sevilen isimleri okurlarıyla buluşturmayı sürdürüyor. Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal, hayatını anlattığı “Beni Ağlatma” kitabının imza gününde D&R Zorlu’ya konuk oluyor. 1 Şubat Cumartesi günü saat 15.00’de gerçekleşecek etkinlikte Sandal, kitabını sevenleri için imzalayacak.

Kitap hakkında

Kalbinizle yaptığınız her şey bir gün size geri dönecektir.

Bir anlık tutkuyu gerçek bir aşk hikâyesine çevirebilirsen, o zaman yaşadığın hayatın hakkını verdin demektir. Benim hikâyem de annemin Beyoğlu’nda babamın kıyafet satan dükkânına girmesi ve karşılıklı ilk bakışlarıyla başlamıştı. Belki de hayatım boyunca şarkılarımla aradığım aşk, anne ve babamın yeteri kadar besleyemediği sevgiye bir ithaftı. Onların bir anlık hissettiği duygu, ne mutlu ki benim için şarkılarımla beraber sonsuza kadar sürecek bir aşka dönüştü. İşte bu ruhla anlam katmaya çalıştığım hikâyemi, bir kitapla geleceğe aktarmak istedim. Yolumuz ve yolculuğumuzun devamı var…

Translate »