Hakkı Alkan’ın koronavirüs testi pozitif çıktı

Çektiği YouTube videosunda 6 Nisan’da bir televizyon ekibi ile birlikte soğuk havada durduğunu bu nedenle hastalandığını anlattı. Soğuk algınlığına bağlı hastalık yaşadığını düşündüğünü söyleyen Alkan, hastaneye gittiğini fakat orada koronavirüs testi yapıldığını belirtti.
Yapılan test sonucu gelene kadar ateşi düşmeyen Alkan, yapılan akciğer testinde görülen buzlanma nedeniyle koronavirüs şüphesiyle karantina altına alındığını anlattı. İlk başlarda ise tat ve koku duyusunu kaybettiğini bu nedenle koronavirüse yakalandığını düşündüğünün de altını çizdi.

Bir özel hastanede tedavi gördüğünü anlatan Alkan, yaşadığı tüm süreci, YouTube hesabından takipçileri ile paylaştı.Bir süre hastanede tedavi gören Hakkı Alkan, şu an eve geldiğini ve sağlık durumunun iyi olduğunu söyleyerek takipçilerini rahatlattı.

Sosyal medya’dan yaptığı açıklamada ise şu ifadeleri kullandı; ”Merhaba sevgili dostlar. Bu zamana kadar sosyal medyada, samimi bir şekilde olan bitenleri paylaştım. İyi gün kadar, kötü günler de biz insanlar için. Hayır da şer de Allah’tan. Önlemlerimizi üst düzey tutmamıza rağmen Covid-19 tanısı konuldu. Belirtilerin başlamasından, hastaneye yatmak, taburcu olmak ve evdeki karantina sürecine kadar olan bitenleri, şeffaf olarak videoda anlattım. Bu videoyu çekme sebebim, durumun ciddiyetini sizlere aktarmak. Birilerine faydam dokunursa, ne mutlu bana. Videoya, profilden ulaşabilirsiniz. Lütfen önlemlerimizi almayı unutmayın

Share via
Copy link
Powered by Social Snap