Türkiye’nin fenomen olmuş isimleri aynı yatakta!

Youtube kanalında çektiği videolarla hayranlarına komik anlar yaşatan Hayrettin, bu kez sosyal medyada fenomen olan isimlerle kamera karşısına geçti. Hayrettin, sosyal medya da belli bir takipçi kitlesine sahip olan üç ismi bir araya getirerek bir skeç çekti.


Komedyen Hayrettin’in bu projesi de sosyal medyada sevenleri ve takipçileri tarafından çok beğenildi. Videoda yer alan isimlerden olan Cihangir’in “Ankara beni bulsun” şeklindeki çıkışı günlerce konuşulmuştu. Aynı zamanda Sivasspor’un galibiyet kutlamasında “Sabaha kadar buradayız” ifadesini komik bir şekilde dile getiren taraftarda yer aldı.

Kendisini sürekli Giresunlu ve Türk olmasıyla övündüğü videolarıyla tanınan “Giresunlu Türk” de Hayrettin’in çalışmasında yer aldı. Ünlü olduğu sözleri bur kez Hayrettin ve diğer fenomenlerle birlikte tekrar dile getirdi.

Peki Hayrettin Kimdir ?

1 Ocak 1984 tarihinde İstanbul Bakırköy’de dünyaya geldi. Eğitimine Ahmet Hamdi Tanpınar İlköğretim Okulu’nda başladı. Yahya Kemal Beyatlı Lisesi’ni tamamladı. 2004 yılında Kadir Has Üniversitesi reklamcılık bölümünde eğitim aldı. Üniversite yıllarında tiyatro kulübüne katıldı >>Devamını okumak için tıklayın!

Share via
Copy link
Powered by Social Snap