Altın plak ödüllü başarılı müzik yıldızı Ömer Topçu ‘Seni Almadan’ isimli projesini yayınladı. İlk albümü ‘Gidenlerden’ in habercisi niteliğinde paylaşılan şarkının birde özel yanı var. Genç sanatcı Grammy ödüllü sanatçılara destek veren global müzik prodüktörü ‘Tamer Şenğül’ ile birlikte ilerlemiş,  Yaklaşık 8 aydır üzerinde çalıştıkları ve birbirinden özel şarkıların yer aldığı müzik projesinin ilk ürünü olan ‘Seni Almadan’ ın özel versiyonunda eşlik eden Amerika’lı efsane rap yıldızı ‘Jesse El Malik sürece bambaşka bir boyut kazandırmış.
Jesse ile bir araya gelme fikri Amerika’lı yıldızın ‘Ömer Topçu’ yu dinlemesinden sonra kendisi tarafından ‘Tamer Şenğül’e iletilmiş.  Ömer süreci şöyle anlatıyor; Şarkı final aşamasına gelirken kendisi Almanya’da stüdyo’da dinleme fırsatı buluyor ve projeye kendi duygusu ile eşlik etmek istediğini paylaşmış ve kayıtlarını alıp bize gönderdi. Klip çalışmamızda ‘Jesse’nin olduğu sahneleri pandemiden dolayı kendi ülkesinde çekmesini istedik. ‘Seni Almadan’ projesinde  aranje düzenlemesini global DJ Furkan Gülden yapmış. Gökçe Kırgız ile düetlerinden tanıdığımız Emre Altınel ‘de söz yazarı olarak yer almış. Türkiye’nin farklı illerinde yaşayan profesyonellerin dokunuşlarının olmasıda bizim için ayrı bir özel yanı var.
Artık tüm dünya üzerindeki müzisyenler ve sanatçılar ile sıra dışı jşler yayınlamaya başlıyorum ve bu son zamanlarda edindiğim en güzel motivem oldu şeklinde paylaşım yapan sanatçı Ömer Topçu, Pandemi döneminde bir araya gelemesekte bu projede duygu birlikteliği yaşama fırsatımız oldu. Sosyal medya canlı yayınlarımıza ilgi çok yüksek birçok defa Türkiye’de en çok izlenenler arasında yer aldığımız platformlar var diye ekledi. ‘Seni Almadan’ şu an tüm popüler müzik listelerinde ve radyolarda en çok çalınanlar arasına girmeyi başarmış bile,