Anadolu yakasının sevilen sahnesi Tamirane Akasya, pop, caz ve alternatif müziğin önde gelen isimlerini ağırlamaya devam ediyor. Tiyatro sahnelerinin ve müzikallerin sevilen ismi Yılmaz Sütçü, unutulmaz sanatçı Ferdi Özbeğen’in şarkılarıyla 3 Aralık Cumartesi akşamı Tamirane Akasya sahnesine konuk oluyor.
Anadolu yakasının sevilen sahnesi Tamirane Akasya her hafta birbirinden değerli isimleri sahnesinde ağırlamaya devam ediyor. Tiyatro sahnelerinin ve müzikallerin sevilen ismi Yılmaz Sütçü, Ferdi Özbeğen’in 80’lerin başındaki efsanevi “20. Sanat Yılı Konserleri”nden esinlenerek oluşturduğu muhteşem bir repertuvarla 3 Aralık Cumartesi akşamı Anadolu yakasının sevilen sahnelerinden Tamirane Akasya’da müzikseverlerle buluşuyor.

Piyanist şantörlerin en sevilen ismine bu günlerden bir selam niteliğinde olan bu özel konserde, şantör Yılmaz Sütçü’ye sahnede; piyanoda Evren Karakul, kanunda Mustafa Dedeoğlu, vurmalılarda Özgür Bayer ve kontrbasta Mehmet Alper Kılınç eşlik ediyor.

Açıldığı günden bu yana misafirlerine kaliteli, keyifli ve rahat bir eğlence deneyimi sunan Tamirane’nin, hem kış sezonu için özenle hazırladığı yeni menüsünün tadına bakmak hem sizi 80’li yılların efsanevi konserlerinin ambiyansına götürecek Yılmaz Sütçü’yü dinlemek için rezervasyon yaptırmayı unutmayın.