2023 yılı Ramazan ayında ekranlarda olacak Ramazan programları belli oldu. Bu yıl Kanal D’de Fatih Çıtlak Hoca, sahurda sohbetleri ile izleyicilere seslenirken, ATV’de Nihat Hatipoğlu yıllardır olduğu gibi iftar ve sahur programlarında kıymetli bilgiler ve dualarla inananların yanında olacak. İşte, 2022 Kanal D, TRT1, ATV, Star TV, Kanal 7, Fox TV Ramazan programları listesi..
Kanal D’de Bu Ramazan!
Mehmet Fatih Çıtlak ile Sahur Vakti

Kanal D’de bu yıl iftar programı yayınlanmazken, sahurda Fatih Çıtlak Hoca, sohbetleri izleyenlerin karşısında olacak. Ramazan ayı boyunca saat 03.30’da “Mehmet Fatih Çıtlak ile Sahur Vakti Programı” Kanal D ekranlarında olacak.

 

ATV’de Bu Ramazan!
Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ile İftar ve Sahur

ATV’de bu yıl her zaman olduğu gibi iftar ve sahur programları için Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu sohbetleri ile izleyenlerin karşısında olacak. Ramazan ayı boyunca iftar 19.15, sahurda 02.30’da ATV ekranlarında olacak.

 

TRT1’de Bu Ramazan!
Sahur: Dursun Ali Erzincanlı ile Sahur Bereketi
İftar: Serdar Tuncer ile Ramazan Sevinci

TRT1’de bu yıl Sahur programlarını Sanatçı Dursun Ali Erzincanlı sunacak. Dursun Ali Erzincanlı ile Sahur Bereketi her gece 04.05’te TRT1 ekranlarında olacak. İftar Programında ise saatler 18.15’i gösterdiğinde Ramazan Sevinci programı ile sanatçı Serdar Tuncer, izleyici ile buluşacak.

 

Star TV’de Bu Ramazan!
Halil Necipoğlu ile Ramazan Bereketi

Star TV’de bu yıl iftar programı yayınlanmazken, sahurda Halil Necipoğlu Hoca, sohbetleri izleyenlerin karşısında olacak. Ramazan ayı boyunca saat 03.30’da “Halil Necipoğlu ile Ramazan Bereketi Programı” Star TV ekranlarında olacak.

 

Fox TV’de Bu Ramazan!
Fatih Savaş İle Sahur Sohbetleri

Fox TV’de bu yıl iftar programı yayınlanmazken, sahurda Fatih Savaş, sohbetleri ile izleyenlerin karşısında olacak. Ramazan ayı boyunca saat 03.30’da “Fatih Savaş İle Sahur Sohbetleri programı” Fox TV ekranlarında olacak.

 

Kanal 7’de Bu Ramazan!
Sahur: Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Sahur Vakti
İftar: Necmettin Nursaçan ile İftar Saati

Kanal 7’de bu yıl Sahurda Prof. Dr. Mustafa Karataş Hoca, sohbetleri ile izleyenlerin karşısında olacak. Ramazan ayı boyunca saat 02.30’da “Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Sahur Vakti Programı” Kanal 7 ekranlarında olacak. İftar programında ise Necmettin Nursaçan hoca olacak. Necmettin Nursaçan ile İftar Saati Ramazan boyunca 18.50’de Kanal 7 ekranlarında olacak.

 

Akit TV’de Bu Ramazan!
Sahur: Ahmet Bulut ile Sahur Bereketi
İftar: Abdulbaki Kömür ile Ramazan Bereketi

Akit TV’de bu yıl sahurda Ahmet Bulut Hoca, sohbetleri izleyenlerin karşısında olacak. Ramazan ayı boyunca saat 02.15’de “Ahmet Bulut ile Sahur Bereketi Programı” Akit TV ekranlarında olacak. İftarda ise Ramazan ayı boyunca saat 17.30’da Abdulbaki Kömür ile Ramazan Bereketi programı Akit TV ekranlarında olacak.