Ünlü sanatçı Sıla, 2023’ün İstanbul’daki son konserini yılın en uzun gecesinde Zorlu PSM’de verdi. Kerkisolfej Organizasyon’un düzenlediği konserde “En Uzun Gece” konseptiyle sahne alan Sıla, geceye özel hazırladığı hazırladığı 3 buçuk saatlik repertuarı ile binlerce hayranına unutulmaz bir akşam yaşattı. Büyük sürprizlere sahne olan gecede “Hayranlıkla dinlediğim büyük üstat” sözleriyle sahneye davet ettiği Zülfü Livaneli ile birlikte “Sevda Değil” şarkısında düet yaptılar
Bedük ile Özkan Uğur’u andı!

Sıla’ya övgü dolu sözlerde bulunan Zülfü Livaneli “Benim özellikle çok sevdiğim bir insan sanatıyla, sesiyle ve aynı zamanda bir şair olarakta çok beğeniyorum. Canım Sıla’m” diyerek Sıla’ya sarıldı. Sıla yıllar önce Zorlu PSM’de Bedük’ün daveti üzerine merhum sanatçı Özkan Uğur ile birlikte sahneye çıkarak “Sude” şarkısını okumuştu. Bu anı tekrardan ölümsüzleştirmek isteyen Sıla, yılın en uzun gecesinde bu kez Bedük’ü sahneye davet etti.
“Yıllar önce bu sahnede Özkan abi ile birlikte okumuştuk. Bugün onu tekrar hatırlamak ve anmak için hepinizi ayağa davet ediyorum” diyerek Bedük ve salondaki binlerce müziksever ile birlikte “Sude” şarkısını okudu. Muhteşem performansıyla sahne fırtınalar estiren Sıla, tarzıyla ve konserde giydiği iki farklı kıyafetiyle de göz kamaştırdı. Sıla müziğini oyuncu sevgilisi İlker Kaleli’nin yaptığı ‘Metelik’ şarkısını söyledikten sonra ”İlker’e selam olsun, beraber yazdık bu şarkıyı. Bu akşam öyle bir denk geldik ki onun dizisi yayına girdi. Ben buradayım. Ben diziyi yarın izleyeceğim, siz de izleyin” diyerek İlker Kaleli’nin yeni dizisi Arak için çağrı yaptı.