Written By DS Kültür Sanat
Categories:

“Sarp Kaya”; son dönemlerde yayınlamış olduğu “Ne Var Ne Yok ve Mor Sümbüller” şarkılarındaki hızlı yükselişinin ardından müzikseverleri çok bekletmedi ve yeni şarkısı “Vişne Dudaklım”ı tüm müzik platformlarında dinleyicisiyle buluşturdu. Hasret kaldığımız yaz akşamlarını festivale çevirecek şarkının sözleri genç sanatçının kendisine ait olurken aranjesi ise Olcay Demirci imzası taşıyor.
Şarkının güçlü enerjisi ve yaz neşesine uyumu zor günlerden geçtiğimiz bu süreçte yüz gülümsetecek nitelikte olurken genç sanatçı yeni şarkısını şu sözlerle ifade etti; ”Pozitif ve ışıl ışıl gülümseten ”Vişne Dudaklım”ın pandemi sürecinde evinizin kapısından girerek hepinize uğur getirmesini diliyorum, umarım çok seversiniz.”
Video klibi izlemek için tıkla!

Emrah Özbilen’in yönetmen koltuğunda oturduğu klipteki gündüz sahnelerinde serseri ve divane bir aşıkı izlerken, akşamın loş ışığındaki romantik sahneler klibe eşlik edince detaylar görsel bir ziyafete dönüştü. Projenin iç ısıtan ve rengarenk fotoğrafları ise Korhan Aki’nin objektifinden sunuldu. “Sarp Kaya”nın yeni projesi “Vişne Dudaklım” Avrupa Müzik markasıyla tüm dijital platformlarda yayında.