Asya ve Japon mutfağının özgün lezzetlerini misafirleriyle buluşturan Monk Restaurant, Uzakdoğu mutfağının iştah kabartan imza sushileriyle Bursalılara unutamayacakları bir şölen yaşatıyor. Huzurlu, minimalist ve dingin ortamı ile Nilüfer’in gözde yerleşim yeri Balat’ta konumlanan Monk; Japon mutfağının tadına doyulmaz lezzetleri olan makiden uramakiye, sashimiden yaratıcı nigiri kreasyonlarına kadar geniş bir sushi menüsüne sahip.
Uzakdoğu mutfağını, her damak zevkine hitap eden seçenekler ile harmanlayan şef Hasan Karabazar, misafirlerine farklı lezzetleri deneyebileceği eşsiz bir gastronomi deneyimi sunuyor. Farklı aromaların uyumundan doğan, pembe rengiyle sıra dışı bir görüntüye sahip sushi çeşitlerinden; karides, krem peynir ve pancarla renklenen Pink Roll, çilekle farklılık yaratan, kapya biber ve Japon mayonezi ile lezzetlendirilmiş Monk Roll, acı severlerin vazgeçilmezi avokado ve kuşkonmazın eşsiz uyumuyla süslenen ve spicy sosla sunulan Kuro Roll mekanın öne çıkan favori lezzetlerinden. Vejeteryanları da unutmayan Monk Bursa’nın menüsünde yuzu sos ile servis edilen Yuzu Roll ve çilekle tatlandırılmış Giji Raku gibi seçenekler de mevcut.

Monk’un sunduğu eşsiz sushi deneyimi için rezervasyon yaptırmak şart!

Monk Bursa’da unutulmaz bir sushi deneyimi yaşamak için 0516 162 66 65 numaralı telefonu arayarak rezervasyon yaptırmak mümkün. Pazartesi günleri kapalı olan Monk, hafta içi 00:00’a, Cuma-Cumartesi günleri 01:00’a kadar keyifli bir günün hayalini kuran herkesi bekliyor. Mekanda hafta içi 12:00 – 22:30 arası, Cuma-Cumartesi günleri ise 12:00–23:00 arası yemek servisi devam ediyor.