Bu pazar nereye gidelimin en güzel alternatifidir ”Yoğurtçu Cavit”

Haftasonu bir değişiklik olsun ve güzel bir kahvaltı yapalım diyenler için bu hafta güzel bir rotamız var. Hem fiyat olarak ekonomik hemde herşey organik.

Peki ben nereden mi bahsediyorum, tabiki ”Yoğurtçu Cavit” ten. Aydın, söke’de bulunan işletmenin tarihi 1941’lere kadar dayanıyor. Yoğun ve stresli bir haftayı geride bırakarak güzel bir kahvaltı yapmak haftasonuna başlamanın en keyifli yollarından biri olabilir.

Hadi gelin hep birlikte biraz ”Yoğurtçu Cavit” ten bahsedelim. Otantik ve nezih bir mekandan içeriye girer girmez sizleri güler yüzlü, pozitif insanlar karşılıyor ve sizlere mutluluk ikram ediyor. Burada yediğiniz herşey organik; köy yumurtası, kasap sucuğu, balı, kaymağı, peyniri, zeytini derken hani hayatınızda yiyebileceğiniz en güzel kahvaltı olacaktır.

Muhabbeti bol, kahkahası eksik olmayan bir yer burası, adeta zaman içerisinde kaybolmamış bir anı defteri gibi. Bugüne kadar gitmediyseniz artık biliyorsunuz. İnstagram adresini aşağıya bırakıyorum, girip incelersiniz. Şimdiden afiyet olsun.

Samet Tosun
samettsn@yahoo.com

Share via
Copy link
Powered by Social Snap