Tanju Güneş’in 3. video klip ve single çalışması. 2 yeni şarkıdan sonra bu kez sözleri aşkın tuna, müziği Halil Karaduman’a ait olan ölümsüz şarkı “ devlerin aşkı” ile müzikseverlerin karşısında. ilk kez Antalya’da klip çekti, çekimler kemer bölgesinde gerçekleşti ve 2 gün sürdü. Klibin yönetmen koltuğunda, usta yönetmen Mustafa Sarıkaya var.
Piyasa kaygısı olmadan, sadece çok sevdiği için ve ünlü söz yazarı Aşkın Tuna’nın tavsiyeleri ile bu şarkıyı kliplendirmeye karar verdi. tüm stüdyo süreci ve düzenlemesi İstanbul’da gerçekleşti. şarkıyı aslına uygun olarak “pop” alt yapıda, biraz da rock soundları ile düzenledi. Pandemi dolayısı ile uzun süredir zor zamanlar geçiren müzik sektöründe, proje üretmek her geçen gün daha da zorlaşıyor.

Artan maliyetlerin ve kapanan mekanların, sektör için yakın zamanda onarılmaz yaralar açacağını düşünüyor. buna rağmen üretmeye ve müzik severlere güzel eserler sunmaya devam etmeyi düşünüyor. Stüdyo ve klip çalışmalarının yanında, youtube kanalı ile de dinleyenlerine sürprizler yapan sanatçı, ara vermeden bir sonraki projesi için çalışmalara başlamış durumda.
Sanatçı sektörün durgunluk yaşadığı zor zamanlarda, umutsuzluğa kapılmak yerine, bu boşluğu çalışmak ve üretmek için bir fırsat olarak görüyor. Pandemi sonrasında sektörün sağlıklı bir şekilde normalleşmesiyle birlikte yeniden sahnelere başlayıp, sevenleri ile buluşmayı iple çekiyor.