Gmail kullanıcıları için yeni özellik geliyor!

Dünyanın en çok kullanılan e-posta servi olan Gmail için bir gelişme yaşandı. Gmail’in sahibi olan Google yapılan açıklama ile Gmail’deki yeni özelliği ortaya çıkardı. Dünyanın en çok kullanılan e-posta servisi gmail de yeni bir gelişme yaşandı.Gmail’in sahibi olan Google’dan yapılan flaş açıklama, Gmail’deki yeni özelliği ortaya çıkardı. Bakın Gmail’in yeni özelliği neymiş? Gmail’e gelen yüzlerce ve hatta binlerce e-posta, yer yer aranılan e-postanın bulunmasını hayli zorlaştırıyor. Bu sorunun farkında olan Google ile ‘search chips’ özelliğini hayata geçiriyor.

Hürriyet.com.tr’de yer alan habere göre, Gmail’de arama yapmak isteyenler, arama çubuğuna konu veya herhangi bir kelimeyi yazmaları yeterli oluyor. Ancak ‘search chips’ işi bir adım öteye taşıyor. Kullanıcılar arama kısmına girdiklerinde sohbet, gönderilen tarih, e-postanın eki dahil pek çok filtreyi artık kullanabilecek.Bu geniş arama opsiyonu ise Gmail bünyesinde aranan her şeyi çok daha kolay bir şekilde karşınıza çıkaracak. Ayrıntılı arama, aradığını daha hızlıca bulabilmenize de olanak verecek.

Google’dan gelen açıklama ise şöyle:Search chips ile alakasız sonuçları sıralamaya gerek kalmadan arama sonuçlarınızı kolayca hassaslaştırabilir ve aradıklarınızı daha hızlı bulabilirsiniz.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap