Uzun süredir sessizliğini koruyan başarılı rapçi ”Tepki”, yeni solo albümü “Insomnia” ile geri dönüyor. Toplam iki kısımdan oluşacak olan albümün ilk single çalışması “Fuego” dinleyicisiyle buluştu. Prodüktör koltuğunda Chacho ismini gördüğümüz, Synthwave/Hip-Hop ögelerinin harmanlandığı şarkı kısa sürede çok sevilecek. ”Tepki” aynı zamanda Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek şarkı çıkışı ile birlikte interaktif olarak Youtube yorumlarında ”Uykusuzlar Anı Defteri” adı altında sevenleriyle sabaha kadar sohbet etti.
Yayınlamış olduğu projelerle son yıllarda adından en çok söz ettiren isimlerden olan ”Tepki”; Ceza ile yaptığı ”Yak” ve Hande Yener’le yapmış olduğu ”Olmazsan Olmaz” düeti ile kısa sürede büyük kitlelere ulaşmayı başardı. Geçtiğimiz dönemlerde yayınlanan Zeynep Bastık & Reynmen’in ”Yalan” şarkısı ve Hande Yener’in dönemine damga vuran ”İyi Ya” şarkısının sözü ve müziği de başarılı rapçi ”Tepki”ye ait.

”Denedim” şarkısı ile dikkatleri üzerine çeken genç sanatçının Arem Özgüç ve Arman Aydın prodüktörlüğünde yayınlanan son albümü ”Şehir Efsanesi” de sosyal platformlarda en çok dinlenen çalışmalardan oldu. ”Tepki”nin yeni şarkısı ”Fuego” The Maze etiketiyle ve Dmc Müzik dağıtımıyla tüm müzik platformlarında, klibi ”Tepki” YouTube kanalında yayında!