Türkiye’nin en önemli sanatçıları, ülkemizin en yeni, en genç etkinlik mekanı TURKCELL VADİ AÇIKHAVA’da sahne almaya devam ediyor. 21 Ağustos Cumartesi gecesi son dönemde şarkıları ile gündem yaratan Pinhani sahne aldı. Vadistanbul, SM Production ve Atlantis Yapım iş birliğiyle hayata geçirilen Turkcell Vadi Açıkhava, şehrin en iyi etkinliklerini müzikseverlere sunmaya devam ediyor. Turkcell Vadi Açıkhava, Türkiye’nin en değerli sanatçılarının sahne alacağı konserler serisiyle devam ediyor. Temmuz ayında başlayan Turkcell Vadi Açıkhava konserleri 21 Ağustos Cumartesi gecesi Pinhani ile devam etti.
2004 yılında kurulan, farklı tarzı ve melodik yapısıyla diğer müzik gruplarından ayrılan, Sinan Kaynakçı’nın solisti olduğu Pinhani şarkıları ile Turkcell Vai Açıkhava’da büyük ilgi gördü. Sinan Kaynakçı, Akın Eldes, Eray Polat, Selim Aydın ve Hami Ünlü sahnede müzisyenlikleri ile harikalar yaratarak izlemeye gelen binlerce insandan tam not aldı.

‘Beni Sen İnandır’ ile coşku dolu seyircisinin hep bir ağızdan şarkıyı söyleyerek konsere başlayan Pinhani grubunun solisti Sinan Kaynakçı ‘çok teşekkür ederiz geldiğiniz için. Biz ilk defa burada çalıyoruz. Böyle bir zamanda buraya gelmeniz bizim için bir şereftir. Sizi karşımızda görünce daha da duygulandık’ sözlerinden sonra ilk geniş kitlenin kendilerini tanıdığı ‘Hele Bi Gel’i; arasında çok uzak mesafe olmasına rağmen sürekli yanına gittiği ve bir kere de sen gel dedikten sonra yazdığını söyleyerek hikayesini paylaştı.

İstanbul’dan kaçış hikayemiz dediği ‘Dünyadan Uzak’yı marş halinde söyleyen seyircisine 2 saat boyunca seçtikleri playlistleri ile aralıksız konser coşkusu yaratan Pinhani, sıcak, içten şarkılarıyla serin bir yaz akşamına performansları ile imzasını attı. Bugüne dek konserlerden tiyatrolara, özel organizasyonlardan festivallere; birçok farklı etkinliğe ve değerli sanatçıya ev sahipliği yapan Turkcell Vadi Açıkhava, Türkiye’nin en yeni, ve en genç açıkhava sahnesi. Türkiye’deki en büyük sabit sahneyle birlikte modern teknoloji ile donatılmış ses ve görüntü sistemlerine sahip olan Turkcell Vadi Açıkhava uzun yıllar boyunca şehrin buluşma noktası ve en güzel anıların merkezi olma iddiasında.

İşte İstanbul’un en genç, en yeni, en kaliteli ve en ulaşılabilir açık hava sahnesi olan Turkcell Vadi Açıkhava’daki konserler serisinin listesi…

22 Ağustos – Duman

28 Ağustos – Bülent Ortaçgil-Redd

4 Eylül – Selda Bağcan

5 Eylül – maNga

18 Eylül – Ziynet Sali

9 Ekim – Madrigal