Written By DS Kültür Sanat
Categories:

”Can Karahancı” tarafından gerçekleştirilen sunuculuğunu Ece Gürsel ve Mert Palavaraoğlu’nun üstlendiği “Shining Stars Awards” (Parlayan Yıldızlar Ödül Töreni) dün gece görkemli bir organizasyonla sahiplerini buldu. Türkiye’nin Parlayan Yıldızlarına ev sahipliği yaparak kusursuz bir gecenin altına imzasını atan dev organizasyona; müzik, sanat, iş ve cemiyet dünyasından birçok değerli isim katıldı.
“Shining Stars Awards” töreninde; müzik onur ödülü “Bahadır Tatlıöz”ün olurken başarılı sanatçı “Takvim” şarkısıyla geceye renk katarak eğlendirdi. Yılın en iyi kadın sanatçısı “Tuğçe Kandemir”, yılın en iyi komedi içerik üreticisi “Özkan Sağın”, yılın klip yönetmeni ödülü “Ahmet Can Tekin”in oldu. Törende; en iyi single ödülü Gökçe Kırgız’ın “Köz”, şarkısına verildi. Güzel sanatçı ödüllü şarkısını sahnede seslendirerek büyük alkış topladı.

Yaşam boyu meslek onur ödülü “Nuri Alço”ya giderken, yılın şairi “Ahmet Selçuk İlkan”, en iyi çıkış yapan kadın rap sanatçısı “Güneş”, yılın en iyi çıkış yapan rap albümü “Burak King”in oldu. En iyi sosyal medya fenomeni görme engelli “Bilal Göregen” başarılı darbuka şovuyla gecenin ilgi odağı oldu. Yılın en iyi fantazi arabesk sanatçısı “Ferman Toprak” ödülünü alırken seslendirdiği ‘Hayatı Tesbih Yapmışım’ şarkısıyla geceye damgasını vurdu.

Yaşam boyu meslek onur ödülü “Mahmut Tuncer”in, yılın en iyi müzik grubu ise Enbe Orkestrası “Behzat Gerçeker” in oldu. Gerçekleştirmiş olduğu tüm organizasyonlarda markaların ulusal&uluslararası pazarda hak ettikleri marka değerini kazandırmanın yanı sıra sosyal farkındalığa değinmeyi amaçlayan ”Can Karahancı”; bu özel geceyi de ”Hayvan Hakları ve Çevre Kirliliği”ne farkındalık yaratmak amacıyla gerçekleştirdi.