Eyüp Sultan Lokumculuk ve Efe Eyüp Sultan Şekerleme’nin sahibi İsmail Gül, memleketi Hatay’daki depremzedelerin yanına gitti. Yaşanan büyük deprem felaketinin ardından yardım çalışmaları için kolları sıvayan işadamı, Hatay’daki depremzedelere 10 bin kişilik yemek dağıttı.

Daha önce de Kızılay’da ekibiyle birlikte kan bağışında bulunan Gül, yemeklerin pişirilmesi esnasında çektiği videoyu da takipçileriyle paylaştı. Videoda hazırlanan menüyü tanıtan İsmail Gül, yardımlarına hız kesmeden devam edeceğini belirtti.
Depremzedeler İçin Kan Bağışı Yaptı!

Eyüp Sultan Lokumculuk ve Efe Eyüp Sultan Şekerleme’nin sahibi İsmail Gül, tüm vatandaşları kan bağışına davet etti. Hatay doğumlu olan ve yaşanan büyük deprem felaketinin ardından hemen yardım çalışmalarına başlayan Gül, tüm personeliyle birlikte Kızılay’a gitti. Çapa Kan Bağışı Merkezi’nde yaralı depremzedeler için ekibiyle birlikte kan bağışında bulunan işadamı, herkese de kan bağışı çağrısında bulundu. İsmail Gül, bu örnek davranışının ardından çalışanlarıyla birlikte Kızılay Çapa Kan Bağışı Merkezi’nin önünde hatıra fotoğrafı çektirdi.