Ünlü isimler, 8 yaşındaki oğlunu lenfoma hastalığı nedeniyle kaybeden Ebru Şallı için sosyal medya hesaplarından taziye paylaşımları yaptı. Şallı’nın sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımın altına ise başsağlığı yorumları yağdı.
Eski manken ve pilates eğitmeni Ebru Şallı’nın, 8 yaşındaki oğlu Pars, lenfoma tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Oğlunun acı haberiyle yıkılan Şallı’nın Instagram hesabından paylaştığı son fotoğrafının altına taziye yorumları yapıldı.

işte o mesajlardan bazıları;

Sinan Akçıl; ”ne diyeceğimi bilemiyorum. yerimden sarsıldım..melek gibi bir çocuk kaybettik..nefesinde bile masumiyet kokusu vardı..PARS(Pançiko)….çok ama çok üzgünüm..Ebru nun, Harun Tan ın, Beren in ve tüm onu tanımış olanların başı sağolsun..başka bir şey diyemiyorum.”

Gülben Ergen; ”Ünlü diye hep “hoş” görünür hayatlar! Yediği önünde, yemediği arkasındadır ünlülerin. Bir de yaşam şekli gereği ortalarda değilse, yaşamını, acısını magazinlerde paylaşmıyorsa anca yargılanır! Ne yaşadığını, ne hissettiğini kimse bilmez, kimse anlamaz! Kafasındaki algı neyse onu bilir, onu söyler milyonlarca insan. Bedeni üzerinden, boşanması, evlenmesi, hamileliği eleştirileri yavanlığında kalır sığ beyinler, basiretsiz düşünceler. Uzun süredir hastanede tedavi gören kıymetlisi, evladı ile mücadele verirken ne çektiğini o bilir… Aldığı nefes artık oğlu Beren için. Sabır diliyorum minik Pars’ın annesine, babasına, ağabeyine ve tüm ailesine.”

Hadise; Ebru Şallı ve Harun Tan’a, Allah’tan sabır diliyorum… Çok üzgünüm…

Seren Serengil; ”DoğrulanmışDunyanin en büyük mutluluguna erisen bir annenin,dunyanin en buyuk acisini kalbim aciyarak öğrendim…gozyaslarimi tutamiyorum çünkü pars’a düşkünlüğünü ona olan ozenini sevgisini gozlerimle gordum Allah sana sabir versin harun ‘a sabir versin dayanacak guc versin pars’im cennetinde huzurla uyusun cok ama cok üzgünüm”

Metin Arolat; ”Ah be kuzucuk. Nasıl üzüldüm nasıl, Nurlarla, rahmetlerle uyusun. Allah sabrını versin . Acınızı paylaşıyorum.”

Gonca Vuslateri;Kelimeler gitti.. cocuklar ölmez melek olur… Pars .. iyi ki geldin bu dunyaya guzel yuzunu gosterdin .. anne sana asigim dedin… Ebru ve Harun’a … basiniz sagolsun.. Allah sabir versin.. Allah kimseye evlat acisi yasatmasin… Cok uzgunum.. elimiz,elinizle Ebru..”

Deniz Seki; ”Allah kimseyi evladıyla sınamasın. Allahım sana güç kuvvet versin @ebrusalli haberi duyduğum andan itibaren yıkıldım. Başınız sağ olsun. Küçücük Pars şimdi melek oldu. Çok çok üzgünüm…”

Saba Tümer; ”Ne soyleyecek ne de yazacak bisey bulamiyorum…Allah’ımmmm sabır ver,dayanma gücü ver annesine,babasina,agabeyine…Nur icinde yat tatli Pars”

Pınar Altuğ Atacan; ”Kelimeler tükendi.Söyleyecek,yazacak birşey bulamıyorum.Duyduğumdan beri kala kaldım.Dayanma gücü,sabır, Nur içinde yat güzel evlat”