Written By DS Kültür Sanat
Categories:

Yeşil Deniz’in senaristi Ali Kara, sosyal medya hesabı üzerinden bir dönem Yeşil Deniz’in çekildiği meydan kahvesinin resmini paylaşarak altına: ”Fikri Abi bize iki gazoz dört pipet!” notunu düşerek, gönderiye dizinin sevilen oyuncularını etiketledi. Bu paylaşım üzerine, izleyicide Yeşil Deniz yeniden mi çekiliyor sorularını akla getirdi. Yayınlandığı dönemde izleyiciden büyük beğeni alan dizi Ege komedisi olan ve 4 yakın arkadaşın hikayesini anlatıyor.
Dizinin senaristi Ali Kara, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla dizinin sevenlerini mutlu etti. Dizinin 1.bölümünü kaleme almaya başlayan Kara, o anları sosyal medya hesabından paylaştı. Ali Kara, paylaşımına: ”

“Nerde galmıştık sadıç?
-96’nın yazı değil midin?
-Şunun şurasında milenyuma ne galdı.
-2000 yılında gıyamet gopcekmiş.
-Hadi len ordan olu mu öyle şee?
-Niden olmasınmış sadıç, hiçbi kitapta yazmıyomuş. 2000’den sonrası yokmuş. Tüccar Sami niden tası tarağı sattı zannediyon? Boşunu mu milenyum diyolaa?
-Yuh gari, yok gari, hakketten yok yani”

notunu düştü. Dizinin başrol oyuncularından biri olan Burak Serdar Şanal ise paylaşıma kayıtsız kalmayarak, ”Kehanet vamış diyolaa” yorumunda bulundu. Geçtiğimiz aylar içerisinde dizinin sevilen oyuncuları Ali Barkın, Burak Alkaş, Burak Serdar Şanal ve Mert Turak sosyal medya hesapları üzerinden aynı fotoğrafları paylaştı ve paylaşıma ”Doğrulanmış Nerde galmıştık Gülümmm?” notunu düşmüşlerdi. Sevilen oyuncular yaptıkları bu paylaşımla yeniden sete çıkacaklarını duyurdu.