Güzel sanatçı Zara’nın üzerinde çalıştığı yeni albümü ”Derin aşk 4” geçtiğimiz günlerde poll production etiketi ile tüm dijital platformlarda yayınlandı. Toplamda 10 şarkı’dan oluşan albüm’de ”Unutamazsın, sabahçı kahvesi, bir gönül kahvesi, mevsim bahar olunca, sevdalılar beni anlar, kim bilir, yüreğin bir taş, gurbet kuşları, sen de gidersen eğer, dayanamıyorum” gibi yıllarca gönüllere taht kurmuş şarkılar yer alıyor.
Derin aşk 4 albümünün ilk video klibi albümde yer alan ”unutamazsın” şarkısına çekildi. Şarkının sözleri Ali Tekintüre’ye bestesi ise Yavuz Durmuş’a ait olan şarının düzenlemesini Selim Çaldıran hazırladı. Video klibin yönetmen koltuğunda ise Kemal Başbuğ oturuyor.
Zara sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; ”Bugün benim için güzel heyecanlarla dolu. Derin Aşk serisini sevdiniz ve ilgi gösterdiniz diye 4. cüsü şimdi raflardaki ve digital platformlardaki yerini aldı..Başta @polatyagci @pollproduksiyon olmak üzere aranjörüm @selimcaldiranmaestro ve mix/mastering için @candarkoker e, klip için @kemalbasbug ve ekibine çok teşekkür ederim.. Bu şarkılar iyi günlerinize eşlik etsin” ifadelerini kullandı.

 

https://www.youtube.com/watch?v=jKWodgUgWa4