Manisa’nın kültürel ve sanatsal etkinliklerine ev sahipliği yapan Şehzadeler Belediyesi, yaz aylarını coşku ve sanatla buluşturan etkinlikleri kapsamında unutulmaz bir geceye daha ev sahipliği yaptı. Ağlayan Kaya Anfi Tiyatro’nun muhteşem atmosferinde gerçekleşen etkinliğin son konuğu, ‘Bizim Hikayemiz’ söyleşisiyle ekranların sevilen ismi, sunucu, tiyatro sanatçısı ve yazar Bekir Develi ve Grup Es Sabhu Beda oldu.
Şehzadeler Belediyesi, düzenlediği yaz etkinlikleri kapsamında Bekir Develi’yi konuk etti. ‘Bizim Hikayemiz’ etkinliği ile ekranların sevilen ismi, sunucu, tiyatro sanatçısı ve yazar Bekir Develi, Ağlayan Kaya Anfi Tiyatro’da Manisalılarla buluştu. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği söyleşiyi Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’in yanı sıra Şehzadeler AK Parti’nin çiçeği burnunda İlçe Başkanı Ali Özyiğit ve Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği Manisa Şube Başkanı geçmiş dönem Manisa Milletvekili Muzaffer Yurttaş da izledi.

Bekir Develi’nin anlattığı, hayatın içinden ve sıcak hikayelerle “Bizim Hikayemiz”, keyif dolu anlara sahne oldu. Hem güldüren hem de düşündüren hikayeleriyle Develi, özellikle gençlere ve ailelere önemli mesajlar verdi. Develi, izleyicilerden büyük alkış aldı. Bekir Develi’ye anlamlı ve samimi sohbetleri için teşekkür eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, söyleşinin sonunda performansı için sanatçıya çiçek takdim etti. Söyleşinin ardından sahneyi devralan Grup Es Sabhu Beda, unutulmaz bir tasavvuf müzik performansı sergiledi. Sanatçı Fatih Çelik ilahileri, İsmail Gülhan ise kasideleri ile kulakların pasını sildi.