Ece Ronay’dan muhteşem konser!

Tiktok üzerinden yayınladığı videolarla büyük kitlelere ulaşan fenomen şarkıcı Ece Ronay, son dönemlerde dijital platformlarda yayınladığı şarkılar ile de gündemden düşmüyor. ”Karpuz, hıyar, kes lan ve son olarak’ta şiki şiki” isimli çalışması ile büyük beğeni topladı. 2 hafta gibi kısa bir sürede 12 milyon’dan fazla görüntülenme elde etti.
Dün akşam Balıkesir Akçay’da bulunan Köprü beach club’ta sahne alan genç şarkıcı için kapıda kuyruk oluştu. Günler öncesinden reklamları heryerde yayınlanan konser için mekanı dolduran müzikseverlerle birlikte birbirinden güzel şarkıları hepbirlikte söylediler. Gece boyunca yerinde duramayan şarkıcı Ece Ronay, müzikseverlere güzel bir gece yaşattı.

Peki Ece Ronay kimdir ?

1992 yılının Ocak ayında aslen Diyarbakır’da dünyaya gelmiştir. Sosyal medyada karpuz yiyerek çektiği video ile fenomen olan Ece Ronay, bir de şarkı çıkarmıştır. Boyu 1.67 cm, kilosu 55, burcu ise oğlak’tır.Aynı zamanda aktif bir TikTok kullanıcısı olan Ronay’ın video klibi epey sevilse de olumlu ve olumsuz birçok eleştiri almıştır >>Devamını okumak için tıkla!

Share via
Copy link
Powered by Social Snap