Dans, müzik ve eğlence ile dolu içeriği ile bu yıl 18-21 Mayıs tarihleri arasında 12’nci kez düzenlenecek Zuda Fest, eğlenceli bir hafta sonu arayanlara keyifli ve eğlenceli bir alternatif sunacak. Partilerden, tekne turlarına, Survivor mücalelerinden voleybol müsabakalarına uzanan özel etkinlikleriyle her yaş ve beğeniye hitap eden Zuda Fest’in biletleri Biletinial’da.
Türkiye’nin dört bir yanından gelen dansçı ve macera severlerin 4 gün 3 gece non-stop eğlencede buluştukları dans ve müzik festivali Zuda Fest, 18-21 Mayıs tarihlerinde arasında 12’nci kez düzenlenecek. İzmir’de Zeytinliköy Dereli Motel ve Kamping alanında gerçekleşecek olan ve 4 gün sürecek festival kapsamında her yaş ve beğeniye uygun aktiviteler katılımcılara “eğlence bu festivalde” dedirtecek.

Full, 2 veya 3 günlük konaklama, konaklamasız full pass, konaklamasız 1 veya 2 günlük party pas, otel-çadır veya karavan ile 3 veya 4 günlük kombine şeklinde farklı paket alternatifleri ile gerçekleştirilecek olan festival boyunca özel etkinlikler kendisini müziğe ve festival akışına bırakmak isteyenleri bekleyecek.
Partilerden, tekne turlarına, Survivor mücadelelerinden voleybol müsabakalarına her yaş ve beğeniye hitap eden etkinlikler içeren Zuda Festival’in oda konaklama, çadırını ya da karavanını al gel konaklama gibi seçenekler içeren alternatif paket ve günlük program akışına ise Türkiye’nin teknoloji odaklı kültür, sanat ve eğlence platformu Biletinial üzerinden ulaşmak mümkün.