Manisa’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 101’inci yılı coşkusu Oğuzhan Koç ve Gülben Ergen konseri ile taçlandı. Birbirinden güzel şarkıları Manisalılar için seslendiren Oğuzhan Koç ve Gülben Ergen, Manisalılara unutulmaz bir gece yaşattı. Gecede Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de Manisalıların kurtuluş gününü kutladı.
Manisa’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 101’inci yılında coşku Oğuzhan Koç ve Gülben Ergen konseri ile doruğa çıktı. Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen konseri Manisa Valisi Enver Ünlü, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve eşi Şeyda Ergün, Azerbaycan’ın Şirvan şehri Belediye Başkanı Kürdoğlu Muradov, Şirvan Vali Yardımcısı Aynur Farzaliyeva, Genel Sekreter Yardımcıları, Başkan Danışmanları, Daire Başkanları, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile Manisalılar takip etti. Gecede ilk olarak Oğuzhan Koç sahne aldı.

Sevilen şarkılarını Manisalılar için seslendiren Koç, meydanı dolduran binlerce hayranına unutamayacağı bir gece yaşattı. Konser esnasında sahneye çıkan Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ergün Aksoy, sahne performansı nedeniyle Koç’a teşekkür ederek çiçek takdim etti.

Gülben Ergen Kurtuluş Coşkusuna Ortak Oldu

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen ‘Kurtuluş Konserleri’ kapsamında Gülben Ergen de Manisalılarla buluştu. Birbirinden güzel şarkıyla kurtuluş coşkusunu taçlandıran Gülben Ergen, şarkılarını Manisalılarla birlikte seslendirdi. Konserin bir bölümünde sahneye Oğuzhan Koç geldi. Gülben Ergen ile birlikte ‘Giden Günlerim Oldu’ adlı şarkıyı birlikte seslendiren şarkıcılar, izleyenlerden büyük alkış aldı.