Ece Üner’den samimi açıklamalar!

Zaman zaman güncel konularla ilgili yaptığı çıkışlarla adından söz ettiren Show TV Ana Haber sunucusu Ece Üner, geçtiğimiz günlerde Armağan Çağlayan’nın sunduğu ”Gör Beni” programının bu haftakı konuğu oldu.
Ece Üner, meslek hayatında yaşadığı sıkıntılardan, aile hayatına ve kızına dair bir çok soruyu içtenlikle yanıtladı. Yaşadıklarıma rağmen yine de bu mesleği yapardım diyen Üner, kızı Güneş’in bu sektörde çalışmasını asla istemeyeceğini söyledi.

Sosyal medya hesabından programı tanıtımını paylaşan Üner şu ifadeleri kullandı; ”Bu haftaki Gör Beni konuğu benim. Çok heyecanlıyım çünkü sevgili @Armagan_caglayasayesinde hem siz benim içimi göreceksiniz hem ben kendi içimi gördüm. İsmiyle müsemma “Gör Beni” saat 18.00’de YouTube @196sekizkanalinda. İyi seyirler’‘.

 

Ece Üner Kimdir ?

Özge Ece Üner 1981’de İstanbul’da doğdu. Türk sunucu ve habercidir. Uzun bir süre CNN Türk’te çalıştıktan sonra Habertürk’e geçmiştir. Günümüzde Habertürk’te Enine Boyuna isimli programı hazırlayıp sunmaktadır >>Devamını okumak için tıklayın!

Share via
Copy link
Powered by Social Snap