Erzurumspor dünya gündemine oturdu!

Süperlig’e çıkacak 2. Takım belli oldu. Geçen hafta süperlige çıkacak takım Hatayspor olurken bu hafta sahasında Ümraniyespor’u 4-1 yenen Erzurumspor oldu. Süper Lig’e çıkan ikinci takım olan BB Erzumspor’u dünyaca ünlü futbolcular tebrik etti. Nusret Gökçe sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı; ”Bizzat yaptırmış olduğum paylaşımlar dünya genelinde 500 milyon kişiye yakın insana ulaşmıştır. Erzurum ve Erzurumsporumuz dünya gündemine oturmuştur” dedi.
Real Madrid’li futbolcu Luka Modric’in sosyal medya hesabında 18 milyondan fazla takipçisi bulunuyor. Yaptığı paylaşımda ise Erzurumspor ve Nusret’i etiketleyerek alev ve alkış simgesi koydu ve ”şampiyon” ifadesini kullandı.

Borussia Dortmund’un başarılı oyuncularından Achraf Hakimi, sosyal medya hesabından Erzurumspor ve Nusret’i etiketleyerek alev ve güç simgeleri ile birlikte ”Şampiyon” ifadesini kullandı. Achraf Hakimi’nin sosyal medya’da 3 milyon’un üzerinde takipçisi bulunuyor.

Real Madrid’in başarılı oyuncusu Karim Benzema’da Erzurumspor’u tebrik edenler arasında, Erzurumspor ve Nusret’i etiketleyerek ”Şampiyon” ifadelerini kullandı. Benzema’nın sosyal medya hesabında 34 milyon’un üzerinde takipçisi bulunuyor.

Başarılı italyan teknik direktör Roberto Mancini ise Erzurumspor görseli kullanarak Nusret’i etiketledi ve ”Şampiyon” ifadesi kullandı. Mancini’nin sosyal medya hesabında ise 500 binden fazla takipçisi bulunuyor.

Fiorentina’nın başarılı futbolcusu Franck Ribéry, yaptığı paylaşımda Erzurumspor logosunu paylaşarak üzerine Nusreti etiketledi ve ”Şampiyon” ifadelerini kullandı. Ribéry’nin sosyal medya hesabında 5 milyon’un üzerinde takipçisi bulunuyor.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap